روی نکات کلیدی تمرکز کنید . همین

انگیزشی

کلیپ انگیزشی – گروه آموزشی مهندس قویدل

 

با نشستن کاری درست نمی شه شروع کن. هرچی لازمه انجام بده. اگه لازمه کوه بکنی تیشتو بردار. اگه لازمه از هواپیما بپری چترتو بردار. فقط شروع کن نا امید نشو

 

 

چگونه پیگیر باشیم – گروه آموزشی مهندس قویدل

خیلی وقتا یه کارهایی رو باید انجام بدیم اما حالشو نداریم ؟ چرا؟ شاید واقعاً ارزششو نداره یا اینکه به تنبلی عادت کردیم ؟ فرق اینا چیه و چه کار باید بکنیم. در این فایل به این مطلب می پردازیم. سه راه کار ساده برای اینکه بتونیم تنبلی و بی حالی رو کنار بزاریم. جالبه نگاه کنید.  

>

 

کلیپ انگیزشی – از چشم بستن و رویا دیدن نترس

 

>

چالش های سی روزه – سخنرانی های تد

مت کاتس

آیا چیزی هست که زیاد خواسته باشین و خیلی دوست داشته باشین که انجام بدین اما … هیچ وقت موفق نشده باشین؟ خب چرا امتحانش نمی کنین ؟

        مگه چند بار زندگی خواهیم کرد پس برای خودمون زندگی کنیم.

سایت تد (TED) چندان جدید نیست. مجموعه تد در سال ۱۹۸۴ تاسیس شد اما سمینارهای دوره‌ای که در سایت تد منتشر می‌شود از سال ۱۹۹۰ شکل گرفت. TED مخفف سه کلمه است: Technology و Entertainment و Design. تکنولوژی و سرگرمی و طراحی، اگر چه در طول زمان فعالیت‌های TED به این حوزه‌ها محدود نشد. شکل اجرای برنامه‌های سایت تد معمولاً اشاره به تحقیقات و دانش و فرهنگ در قالب #داستان گویی است.

بسیاری از بزرگان سیاست و اقتصاد و همینطور تعداد زیادی از برندگان جایزه‌ی نوبل، تا کنون در این برنامه سخنرانی کرده‌اند. مجموعه‌ی سخنرانیهای سایت تد رایگان هستند و می‌توانید آنها را به صورت فایل صوتی یا تصویری با کیفیت مورد نظر خود دانلود کنید. تعداد بسیار زیادی از آنها هم زیرنویس فارسی هم دارند که می‌توانید هنگام نمایش یا دانلود، آن را فعال کنید.

در حال حاضر (۲۰۱۴) حدود ۱۷۰۰ سخنرانی در سایت TED وجود دارد و دو سال پیش، اعلام شد که مجموع تعداد نمایش سخنرانی‌های تد، از یک میلیارد مرتبه گذشته است. یکی از جالبترین سخنرانی ها رو تقدیم می کنم.

مت کاتس پیشنهاد می کند: برای مدت ۳۰ روز تلاش کنید. این بحث کوتاه و نشاط آور یک راه جالب درباره تعیین و دستیابی به اهداف را ارائه می کند.

 

 

 

بهينه سازي توسط بيگ تم