روی نکات کلیدی تمرکز کنید . همین

چرا محصولات غیرحضوری ؟

۱٫ زمان

مشکل کمبود زمان و اهمیت مدیریت بهینه زمان امروز برای همه‌ی افراد مهم است. تازه اگر وقت کافی هم برای شرکت در دوره‌های حضوری داشته باشیم، بازهم لازم است بخش زیادی از زمان خود را در ترافیک و آلودگی هوا سپری کنیم!

بسته‌های آموزشی غیرحضوری این امکان را برایتان فراهم می‌کند تا در هر زمان و هرکجا بدون اتلاف وقت آموزش‌های نوین را فراگیریم.

 

 

۲٫ تکرار مطالب

امروزه بر اساس منحنی فراموشی ثابت‌شده است که ذهن انسان بیش از ۸۰ درصد اطلاعات را تا ۳۰ روز پس از آموزش حضوری از یاد می‌برد؛ این مطلب علی‌الخصوص برای آموزش‌های تخصصی ابعاد گسترده‌تری را به خود می‌گیرد.

محصولات آموزشی غیرحضوری این امکان را برایتان فراهم می‌آورد تا بتوانید بارها و بارها یک اسلاید آموزشی را مشاهده کنید تا قوانین و نکته‌های آن ملکه ذهنتان شود

 


۳٫ مقرون به صرفه

این امکان بسیار خوبی است که شما یک‌دهم هزینه واقعی این آموزش‌ها را می‌پردازید؛ بخش عمده مطالب و نکات ارائه‌شده در محصولات آموزشی ما در جلسات مشاوره حضوری با هزینه‌های چندمیلیونی به دانشجویان ارائه می‌شود درحالی‌که کیفیت محتوای مطالب ارائه‌شده در آموزش‌های غیرحضوری، اغلب همان نکات جلسات خصوصی یا دوره‌های حضوری است.

این درحالی‌که است که هزینه پرداختی شما برای این محصولات به‌مراتب کمتر از هزینه دوره‌های حضوری است.

 

۴٫ تنوع مطالب

حتماً میدانید که یک دوره آموزشی حضوری شامل سرفصل‌های زیادی است که ممکن است برخی از آن‌ها برایتان تکراری باشد. محصولات غیرحضوری این امکان را برایتان فراهم می‌سازد تا برحسب نیاز خود محصولی را انتخاب نموده و یادگیری را در کوچک‌ترین زمان ممکن دنبال کنید؛ درواقع یک هدف‌گیری هوشمندانه است بجای شلیک‌های کور!

 

۵٫ پشتیبانی آموزشی

ما در مجموعه ۸۰۲۰ یک شعار را همیشه سرلوحه کار خودمان قرار داده‌ایم و آن اینکه فروش آغاز یک تعهد است نه پایان ماجرا!

ممکن است پس از مشاهده یک محصول آموزشی برایتان سؤالی پیش آید که به رفع اشکال آن توسط استادیار نیاز داشته باشد؛ هیچ نگران نباشید! همه‌ی مشتریان غیرحضوری ما بلافاصله پس از خرید تا ۳ ماه از امکان پشتیبانی آموزشی توسط استادیار بهره‌مند خواهد شد.

 ۶٫ ضمانت عودت وجه

گروه آموزشی ما از سال ۹۴ تاکنون بیش از دو هزار دانشجوی غیرحضوری داشته است اما تعداد مشتریان ناراضی حتی به تعداد انگشتان یکدست هم نمی‌رسد!

تمامی محصولات آموزشی ما دارای ضمانت بی‌قیدوشرط عودت وجه در صورت عدم رضایت شماست؛ ما دلیل عدم رضایت را از شما سؤال نمی‌کنیم.

بهينه سازي توسط بيگ تم